Két második helyet szereztek a kerékpárosok

Kétszer állhattak dobogóra az Aradi Voinţa tagjai a múlt hétvégén Kolozsváron rendezett országúti-kerékpár Román Kupa viadalain.

70 km-es mezőnyversenyben, 6 km-es egyéni indítású időfutamban és körversenyen álltak rajthoz a sportolók. Az aradiak közül a múlt idényben sérüléssel bajlódó 17 éves Ciprian Ursuleac összesítésben a második lett, 9 másodperccel lemaradva a győztes Pârvan Mihai (Bukaresti Olimpia) mögött, és 38 másodpercet verve a harmadik helyezett Iulian Gachéra (Bukaresti Dinamo). A nők között szintén második lett Ionel Luminiţa, míg a kadét korosztályban Jidoi Florin a hatodik, az Elit-kategóriában Moţica Vlad a kilencedik helyen végzett – tájékoztatott Peloc Mátyás edző-csapatvezető.